Archiwum

Grupa została założona w 1997 r. Do wspólnoty należy 6 mężczyzn. Panowie pełnią służbę przy ołtarzu na Mszy św. niedzielnej o godz. 12.00 oraz podczas nabożeństwa z błogosławieństwem par, oczekujących na narodziny swoich dzieci. Oprócz tego włączają się w przygotowanie różnych uroczystości i wydarzeń odbywających się w naszej parafii. Spotkania formacyjne grupy odbywają się w ramach spotkań innych parafialnych grup duszpasterskich, do których każdy z panów należy. Poprzez swą służbę przy ołtarzu dorośli ministranci dają publiczne świadectwo swej wiary i troski o piękno liturgii. Biorą też czynny udział w przygotowaniu różnych wydarzeń życia parafialnego. Opiekunem wspólnoty jest ks. Wojciech Kujaszewski.